top of page

קליניקה פרטית

הדרכת הורים

יעוץ חד פעמי בנושא ממוקד, או תחילת תהליך להבניית מערך התערבות מותאם. במפגש זה ניתן מענה לנושאים ספציפיים עם פוקוס על המלצות להמשך התערבות, ו/או הפנייה לאנשי מקצוע מתאימים. טרם המפגש ישלחו לכם טפסים למילוי כך שניפגש נוכל להתרכז בקשיים שעומדים על הפרק.

אתם פונים אלי עם קושי שמעסיק אתכם מזה תקופה. התייעצתם עם חברים שאתם סומכים עליהם, ניסיתם טקטיקות שונות אבל הקושי נשאר עומד בהינו והוא ממשיך להטריד אתכם. זה יכול להיות קושי עם הילד.ה שלכם ו/או עם הבנ.בתזוג ו/או קושי שלכם עם עצמכם.

 

מה נותן לכם ייעוץ?

שעה וחצי של הקשבה ממוקדת מעמדה סקרנית ומתעניינת לתוכן שאתם פורשים בפני .

אני עושה תהליך של ZOOM OUT ו- ZOOM IN בהתחשב האינפורמציה ששלחתם לי מראש, אני מציגה בפניכם את "הסיפור של הקושי" מנקודת מבטי וכיצד אני מבינה אותו וממקדת אותו סביב תמה מרכזית.

בשלב השני אני שואלת שאלות על דרכי פעולה והתערבויות שיכולות "לעבוד" טוב יותר.

השלב השלישי הוא חידוד המענה המותאם לכם להתמודדות יעילה יותר עם הקושי והיציאה מהמבוי הסתום עמו הגעתם לייעוץ.

בתום הפגישה תצאו עם מענה כולל לאפשרויות פעולה חדשות, וכיווני התערבות חדשים, לעיתים כולל המלצה לכיווני טיפול ואנשי מקצוע מתאימים.

המפגש יכול להתקיים בזום או בקליניקה.

עלות פגישה בת 90 דקות: 650  ש"ח.

קליניקה

יעוץ פרטני בן שמונה פגישות הממוקד בהורות קשובה.

ההורות לילדים.ות עם הפרעת הקשב והריכוז יכולה להחוות לעיתים מאתגרת ואף בלתי אפשרית. איך זה שבשיחה יומיומית שאמורה להיות פשוטה וקלילה אנחנו מוצאים את עצמינו מרימים את הקול, מתעצבים ולא מאחרות להגיע אמירות מאתגרות או טריקת דלת המשאירות אותנו בתחושת חוסר אונים ומבוי סתום. 

מייד לאחר מכן מגיחה תחושת האשמה הכל כך מוכרת, המלווה במחשבה ״יכולתי לעשות טוב יותר/ הייתי צריך לעשות כך או כך/אילו רק הייתי עושה אחרת אז״...

 

אם זה נשמע לכם מוכר אז הגעתם למקום הנכון.

נושאים ותמות מרכזיות בסדרת המפגשים כוללים בין היתר: התנהלות יומיומית, שינה ואוכל, מריבות בין אחים, עולם המסכים, העולם החברתי, שיעורי בית ולימודים, תכנית לימודים אישית, מיניות וגיל ההתבגרות ועוד..

לאחר ששלחתם לי את כל החומר הרלבנטי ניפגש שמונה פעמים ובתום התהליך יהיה לכם מענה כולל לסוגייה אליה פניתם אליי, ומענה הולם להמשך פעולה, כיוונים להמשך טיפול ואנשי מקצוע מתאימים אם יעלה הצורך.

המפגש יכול להתקיים בזום או בקליניקה.

עלות פגישה בת 50 דקות: 450  ש"ח.

הפגישות שבועיות.

יעוץ הורות קשובה

טיפול נפשי

טיפול דינמי ו-CBT, מיקוד קשיי הקשב והריכוז. טיפול בחרדה, דכאון, OCD, קשיי התנהגות

טיפול רגשי בילדים

מה ילדים צריכים

הקשר בין הפרעת קשב להפרעות אכילה

תהליך הטיפול בהפרעת קשב

או סי די במתבגרים

טיפול נפשי

יעוץ להורים בתקשורת עם בית הספר

תלמידים.ות עם הפרעת הקשב והריכוז, קשיים רגשיים וקשיי למידה עלולים לחוות הצפה רגשית וחושית במצבים שונים בבית הספר. הם מתקשים לווסת את עצמם ולעיתים חוזרים מהמסגרות ופורקים כל עול מול ההורים. כשחוויה זו חוזרת ונישנית היא משפיעה על הדימוי העצמי, ותחושת המסוגלות העצמית של הילדים.ות וההורים גם יחד. אנו כהורים נשארים חסרי אונים ומתקשים לזכך את הצרכים של הילד.ה אל מול המערכת הבית ספרית.

מצבים שכאלה דורשים עבודה מערכתית שתוביל להטבה בחווית הילד.ה וההורים בבית הספר. לצורך כך פיתחתי גישת התערבות שמקדמת תקשורת מיטיבה עם צוות בית הספר, ומייצרת תכנית התערבות מותאמת אישית.

תהליך זה הוא בדר״כ קצר מועד וכולל פגישות עם ההורים, עם התלמיד.ה ובהמשך עם צוות בית הספר, עד לגיבוש וישום תכנית ההתערבות המתאימה.

המפגש יכול להתקיים בזום או בקליניקה.

עלות פגישה בת 50 דקות: 450  ש"ח.

הפגישות שבועיות.

יעוץ בית ספר

קבוצות הורות קשובה להורים למתבגרים

מערך התערבות מובנה בן שש פגישות להורות קשובה לילדים ונוער עם קשיים רגשיים, חברתיים, קשיי לימוד והפרעת קשב וריכוז

לחץ לפרטים

bottom of page