top of page

יעוץ מומחה

אם הגעתם לכאן זה סימן שאתם חווים משבר.

היעוץ מעניק הכוונה בהתאם לצורך הקליני. במפגש זה ניתן מענה לנושאים הספציפיים שמטרידים אתכם עם פוקוס על המלצות להמשך התערבות, ו/או הפנייה לאנשי מקצוע מתאימים. טרם המפגש ישלחו לכם טפסים למילוי כך שניפגש נוכל להתרכז בקשיים שעומדים על הפרק.

אתם פונים אלי עם קושי שמעסיק אתכם מזה תקופה. התייעצתם עם חברים שאתם סומכים עליהם, ניסיתם טקטיקות שונות אבל הקושי נשאר עומד בהינו והוא ממשיך להטריד אתכם. זה יכול להיות קושי עם הילד.ה שלכם ו/או עם הבנ.בתזוג ו/או קושי שלכם עם עצמכם.

 

מה נותן לכם ייעוץ?

שעה וחצי של הקשבה ממוקדת מעמדה סקרנית ומתעניינת לתוכן שאתם פורשים בפני .

אני עושה תהליך של ZOOM OUT ו- ZOOM IN בהתחשב האינפורמציה ששלחתם לי מראש, אני מציגה בפניכם את "הסיפור של הקושי" מנקודת מבטי וכיצד אני מבינה אותו וממקדת אותו סביב תמה מרכזית.

בשלב השני אני שואלת שאלות על דרכי פעולה והתערבויות שיכולות "לעבוד" טוב יותר.

השלב השלישי הוא חידוד המענה המותאם לכם להתמודדות יעילה יותר עם הקושי והיציאה מהמבוי הסתום עמו הגעתם לייעוץ.

בתום הפגישה תצאו עם מענה כולל לאפשרויות פעולה חדשות, וכיווני התערבות חדשים, לעיתים כולל המלצה לכיווני טיפול ואנשי מקצוע מתאימים.

המפגש יכול להתקיים בזום או בקליניקה.

עלות פגישה בת 90 דקות: 650  ש"ח.

יעץ חד פעמי

הדרכה שממוקדת לייצר שינוי 

ההורות לילדים.ות עם הפרעת הקשב והריכוז יכולה להחוות לעיתים מאתגרת ואף בלתי אפשרית. איך זה שבשיחה יומיומית שאמורה להיות פשוטה וקלילה אנחנו מוצאים את עצמינו מרימים את הקול, מתעצבים ולא מאחרות להגיע אמירות מאתגרות או טריקת דלת המשאירות אותנו בתחושת חוסר אונים ומבוי סתום. 

מייד לאחר מכן מגיחה תחושת האשמה הכל כך מוכרת, המלווה במחשבה ״יכולתי לעשות טוב יותר/ הייתי צריך לעשות כך או כך/אילו רק הייתי עושה אחרת אז״...

 

אם זה נשמע לכם מוכר אז הגעתם למקום הנכון.

נושאים ותמות מרכזיות בסדרת המפגשים כוללים בין היתר: התנהלות יומיומית, שינה ואוכל, מריבות בין אחים, עולם המסכים, העולם החברתי, שיעורי בית ולימודים, תכנית לימודים אישית, מיניות וגיל ההתבגרות ועוד..

לאחר ששלחתם לי את כל החומר הרלבנטי ניפגש שמונה פעמים ובתום התהליך יהיה לכם מענה כולל לסוגייה אליה פניתם אליי, ומענה הולם להמשך פעולה, כיוונים להמשך טיפול ואנשי מקצוע מתאימים אם יעלה הצורך.

המפגש יכול להתקיים בזום או בקליניקה.

עלות פגישה בת 50 דקות: 450  ש"ח.

הפגישות שבועיות.

יעוץ הורות קשובה

פסיכותרפיה 

סוגי טיפול

 • טיפול דינמי - ארוך טווח

 • טיפול קצר מועד - ממוקד מטרה

 • טיפול CBT - ממוקד סימפטומים

 • הדרכות הורים

 • יעוץ חד פעמי

התמחויות

 • טיפול בחרדה, דכאון

 • קשיי קשב וריכוז

 • ויסות רגשי

 • גיל ההתבגרות: מיניות, הימנעות מבית הספר, קשיים חברתיים, קשיים רגשיים, דימוי גוף.

 • דינמיקה משפחתית

 • OCD

 • נסיבות חיים משתנות: פרידות, מעברים, גירושין, רילוקיישן.

טיפול רגשי בילדים

מה ילדים צריכים

הקשר בין הפרעת קשב להפרעות אכילה

תהליך הטיפול בהפרעת קשב

או סי די במתבגרים

טיפול נפשי

ליווי בתקשורת עם בית הספר

תלמידים.ות עם הפרעת הקשב והריכוז, קשיים רגשיים וקשיי למידה עלולים לחוות הצפה רגשית וחושית במצבים שונים בבית הספר. הם מתקשים לווסת את עצמם ולעיתים חוזרים מהמסגרות ופורקים כל עול מול ההורים. כשחוויה זו חוזרת ונישנית היא משפיעה על הדימוי העצמי, ותחושת המסוגלות העצמית של הילדים.ות וההורים גם יחד. אנו כהורים נשארים חסרי אונים ומתקשים לזכך את הצרכים של הילד.ה אל מול המערכת הבית ספרית.

מצבים שכאלה דורשים עבודה מערכתית שתוביל להטבה בחווית הילד.ה וההורים בבית הספר. לצורך כך פיתחתי גישת התערבות שמקדמת תקשורת מיטיבה עם צוות בית הספר, ומייצרת תכנית התערבות מותאמת אישית.

תהליך זה הוא בדר״כ קצר מועד וכולל פגישות עם ההורים, עם התלמיד.ה ובהמשך עם צוות בית הספר, עד לגיבוש וישום תכנית ההתערבות המתאימה.

המפגש יכול להתקיים בזום או בקליניקה.

עלות פגישה בת 50 דקות: 450  ש"ח.

הפגישות שבועיות.

יעוץ בית ספר

טיפול ויעוץ במיקוד קשיי קשב וריכוז

ההתערבות בהפרעות הקשב והריכוז מתחלקת לשלושה מוקדים שיהוו את הבסיס להתמודדות יעילה:

 • הבנה פסיכוחינוכית –  הפרעת קשב היא חווית חיים אחרת, היא תמיד איתך. היא מלווה אותך בכל תחום: בקריירה, בזוגיות, בהורות, בשינה, ועוד. כאשר יש הבנה ומכירים בכך, הבושה והאשמה יכולים לפנות את מקומם וניתן לעבוד על צמצום הפער בין הרצוי למצוי.

 • ליווי – אחד המרכיבים המרכזיים המאפיינים את הפרעת הקשב, הם קשיי ההתארגנות. ניהול הזמן והתמודדות עם עומס המטלות הן בתחום העבודה והן בתחום האישי. ליווי ממוקד התארגנות יום-יומית והתנהלות רגשית, מחשבתית ופיסית במטרה לפתח כלים לדרך חיים מותאמת המאפשרת את הפוטנציאל האישי.

 • ויסות עצמי – אחד המאפיינים של המתמודדים עם הפרעת קשב, בעלי מרכיב ה-H (בהתייחס ל: Hyperactive), הוא הנטייה להגיב מהדחף, באופן תזזיתי היפראקטיבי (אינסטנקטיבי). מטרת ההתערבות לסייע לך להבין את ההתנהלות הזאת ברמה האישית לשם הבניית כלים מותאמים אישית על מנת להרחיב את היכולת לויסות עצמי בקשיבות, בהרחבת החמלה העצמית, ובהנגשת ריכוז ושמחה.

המפגש יכול להתקיים בזום או בקליניקה.

עלות פגישה בת 50 דקות: 450  ש"ח.

הפגישות שבועיות.

bottom of page